Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehřívá se :/

Dobrý den přehřívá se mi ntb HP ProBook 450 G2 a nevím co to může být mám ho 2 týdny větřák se točí a odsávaní je volné prosím o radu děkuji

Ano,souhlas,jenomže málokdo chce investovat do kvalitního NB víc než 15k a tak to potom vypadá. Honba za co nejtenším strojem si vybere svou daň ve špatném chlazení a mizerné baterce. Co chcete do žiletky schovat. To samé u mobilů.