Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Levný herní notebook

Zdravím :-)

Potřebuju sehnat notebook na hry, ale vůbec se v nich nevyznám a nerada bych koupila nějakou sraj... ehm, ehm. Nevíte o nějakém, který je celkem levný(max. 15 000,- a i to je dost) a utáhne novější hry jako třeba i The sims 3? Zároveň bych si přála i velký a alespoň poměrně kvalitní displej... ale nevím, co za tuhle cenu jde. Ideální by bylo tak do 12 tis. ale šlo by i 15-16. :-)
Díky za odpovědi, jsem úplnej lajk a Vy se určitě vyznáte líp.

ok takze The Sims 3 neni nova hra, vysla v roce 2009 a i na tehdejsi pomery nebyla prilis narocna.

pokud s tim budes hrat jen Sims3, tak muzes koupit skoro cokoliv.

__

levny herni ntb je protimluv. ntb do 15k s kvalitni displayem jakbysmet.

rozumne si na tom opravdu nezahrajes. musi to byt laptop?

jestli ne a nemas slusny monitor, kup nejaky 1080p monitor za 3 tisice a k tomu sestavu za 13 tisic, tj. asi i3 s 8 GB ddr4 a nejakou lower end gpu, treba r7 370.

Notebook kolem 15ti tisíc je klasický notebook. Nemá žádné možnosti jak uchladit jeho velké zatížení ve hrách. Např. i SIMS 3 dost zatěžuje grafiku. Pokud budeš na takových strojich hrát,brzy bude notebook vysokými teplotami "opotřebován".Herní NB jsou až na částách 30000.- a víc.

Levný herní notebook je logický nesmysl :-)
"Levný" a "herní" se totiž vylučují.

Pokud chceš opravdu herní, musíš si dost připlatit.
Pokud levný, kup si (po poradě!) něco, na co ti stačí peníze. Pak je to loterie: některé hry pojedou, některé ne. Čím novější a náročnější hra, tím více bude stoupat pravděpodobnost, že s NB za patnáctku moc šancí mít nebudeš.

Dle konfigurace lepší průměr,ovšem značka Acer vůbec nepatří mezi kvalitní. Tento notebook ovšem na hry nedoporučuji. Vysoký trvalý výkon zkrátí jeho životnost. Na ostatní kromě her vhodný.Sice disk 5400 otáček,no na hry ne.

Za srovnatelné peníze bude mít stolní sestava nesrovnatelně vyšší výkon (nehledě k možnému potenciálu vylepšení a obměny dílů za výkonnější do budoucna). Hledej v kategorii PC sestavy, nebo dej cenu, co všechno budeš potřebovat (monitor, klofna, myš, repro, bedna, OS), a někdo něco sestaví (pokud to bude M-Pol, tak máš téměř absolutní jistotu maxima výkonu za daný peníz).