Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s otevřením .exe souborů

Dobrý den. Potřebuji nainstalovat program, ale při stažení aplikace s koncovkou .exe např. ze Slunečnice.cz se mi nedostaví po kliknutí na ikonku staženého souboru žádné reakce (nestane se nic, soubor se neotevře). Zkoušela jsem stáhnout několik různých souborů a žádný nereagoval, takže to není chyba jen toho jednoho. Nedávno jsem promazávala nějaké programy abych uvolnila místo, co si pamatuji tak to byl CCleaner a Total XP Security. Nainstalovala jsem si Avast antivirus. Jinak asi žádné jiné změny (Mám Windows XP). Prosím moc, poraďte mi co s tím :(
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Přidala jsem informace do registru pomocí vašeho odkazu, ale nepomohlo. Avast je mám pocit jen antivir, moc se v tomto nevyznám. Chci to zkusit nějak vyřešit, až jako poslední možnost beru přeinstalaci Windowsu. Děkuji za reakci :)

Skus stahovat programy zo stranok autorov, kde nie su zavirene. Potom sa deje co?

P.S. a misto sa uvolnuje napr. vycistenim bodov obnoveni, alebo zmazat obsah softwaredistribution\download, alebo debilit v user\meno\appdata\local\temp, apod, a ne "mazanim programov". Take rozosieracie programy stejne vobec nikdy nemali byt instalovane.