Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení AP

zdravím,
mám tu modem ( Comtrend VR-3026e ) a AP ( airlive wl-5460ap ) a internet normálně funguje, ale přístupová bod je v továním nastavení, takže já nevím, jak to nastavit, tak, aby to funguvalo, co jsem četl tam když do CMD napíš arp -a tak by mi to teoreticky měli vyplivnout tu IP adresu, ale jelikož mi to napíše jen to co je ve screenu, tak vůbec netuším, jak to udělat. takže jestli by bylo možné, mi popsat trochu podrobnější návod, jak to mám udělat, nebo-li od čeho mám začít DO továrního nastavení jsem to musel dát z důvodu, že potřebovali lidé změni SSID a také ještě heslo, jenže, po zadání adresy 10.0.0.139 ( to byla původní přidělená -> AP ) tak to chtělo jméno a heslo, jelikož to bylo změněné a nikdo neví jaké heslo tam je, tak jsem to musel vyresetovat. Takže bych chtěl tedy trochu poradit, od čeho začít a co bych měl udělat.

k6h7Azb.png

Po resetovani je vsetko tak ako je napisane v navode k routeru. Aby si sa dostal na nejaku IP tak musi tvoj PC mat vlastnu IP zo stejneho rozsahu (ina posledna cifra), nastav si manualne vo Win docasne. Maska 255.255.255.0
(a pripojit tu vec len priamo na PC cez LAN, pocas toho nastavovania)