Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pri zapnuti pc se objevi logo a dal nic neraguje ani bios

Zdravím,dnes jsem si koupil pc bednu a dál jsem si do ni svoji zakl.desku ze starší pc bedny.Po predelani se mi nechce spustit pc ,ukáže se mi tam jen logo a nic víc viz foto.Chtěl jsem do biosu a nic.Zkoušel jsem a vyndal jsem ramky a pc pískal.I kdyz jsem vyndal i grafiku taky pískal.To znamená že deska jde.Ale nevím jak se dostat do biosu poradite?ps i baterii jsem vyndal.

• Zkus vyndat i baterii <CMOS> na +- 1-2 Minuty (PC samozdrejme vypoj z el. site), coz obnovy vychozi nastaveni tvého BIOSu. /neni li to tvé vyndani baterie
• To piskani bude zrejme pochazet ze zdroje, nebo z nejaké civky ze 'zd', ale poslechni radeji i ten zdroj.

Ale nevím jak se dostat do biosu poradite?

• Na té krabici je v H1 napsane DEL pro vchod do BIOSu / *pri zapnuti PC pridrzis klavesu DEL

To nebolo na teba, buzerant je cinan, ne ty. Ty to asi prepnut teraz nemozes ptz tab asi nebude reagovat, treba skusit tab mackat hned este ked nic nevidis, ale stejne by si asi moc toho nevidel. (ale trebars tam je napisane ze nema z coho bootovat).
Odpoj aj vsetko z USB portov (aj klavesnice mysi vsetko), a skontroluj ze si zapojil spravne dodatocne napajanie zakl.dosky a grafiky