Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC 7 pro - odemčení

Ahoj, nedaří se mi odemknout tenhle telefon přes program chevronwp7 při pokusu o odemčení to píše, že mám zkontrolovat připojení USB a zda běží Zune. Telefon pochopitelně připojený je a Zune běží.

Zkoušel jsem všemožné návody, co jsem našel jako vymazat IP serveru z hosts, změnu datumu (jelikož certifikát vypršel 2011), vypnutí firewallu, zkrátka všechno možné.

Napadlo mě, jestli to není tím, že to dělám přes Vmware (nechci instalovat windows na PC). Je to verze 7 home premium 32-bit.

V telefonu je verze 7.8 (8862)

Je nějaká možnost, jak to odemknout ?

Díky za postřehy.

Napadlo mě, jestli to není tím, že to dělám přes Vmware (nechci instalovat windows na PC). Je to verze 7 home premium 32-bit.

vubec to nevim, ale z komentu je logicka uvaha, ze pokud by to fungovat melo, ze to muze byt tim, ze to delas pres virtualni prostredi.

Otázka ale je, co by tomu konkrétně vadilo. Přes USB to evidentně komunikuje, když mi funguje synchronizace a všechno okolo. K internetu jsem normálně připojený.

Zkoušel jsem i oficiální Microsoft tool, jelikož jsem zaregistrovaný jako vývojář. Tam mi to zase hlásí, že mám špatné ID, nebo heslo, což je vyloučené, protože se s ním normálně přihlašuji.

Napsal jsem tedy i na podporu Microsoftu, ale očekávám odpověď typu "Kupte si nové zařízení s Windows 10, váš přístroj je starý" nebo tak něco.

Zeptám se ještě jinak. Je tu někdo, kdo má zkušenost s nahráním ROM na Windows phone, kdyby se to nepodařilo touhle cestou ?

Koukal jsem na xda-developers, ale popravdě mám z toho těžkou hlavu. Potřeboval bych to trochu přeložit do jednodušštiny.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1 902900

Tak hlásím první úspěch. Nainstaloval jsem windows phone 8 SDK a zkusil to zaregistrovat přes ten jejich unlock tool. Telefon se mi teď hlásí v účtu jako odemčený. Teď ještě zjistit, jak tam dostat aplikace, jelikož to zas hlásí nějakej USB connection error.

Zřejmě budu muset zpátky na 7.1 SDK, takže instaluju Windows 7.

Doufám, že naposled, protože, co jsem si s tímhle vytrpěl je na román.