Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se mi restaruje po uplinutí určité doby hraní...proč ?

Ahoj lidi mám takovej problém prosil bych o vaší radu.
asi před 2 měsícema jsem si sám postavil PC, celé 2 měsíce funguje bez problému, hrál jsem jakoukoliv hru a v klidu krásně, :) nedávno když jsem hrál se mi začal restartovat po třeba 20 minutách hraní, zkoušel jsem přeinstalovávat Windows a furt stejný..Mám tak trošku strach, byl bych rád za každou pomoc, ovladače na grafiku jsem taky zkoušel přeinstalovávat, teploty mám úplné v pohodě kontroloval jsem je přes program HW monitor nebo jak se jmenuje přesně :) děkuji moc

Moje sestava :
Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series
MSI B85-G41 PC Mate
Zalman Z1
Procesor Intel Core i5-4460
MSI R7 370 GAMING 2G, 2GB
Pevný disk WD Blue 1TB 64MB cache
DVD mechanika Samsung SH-118CB černá
Počítačový zdroj Enermax MAXPRO 500W

ahoj karle, no a jak se vypíná automatický restart pri chybe ? ten BlueScreenView je program kterej mám nainstalovat nebo ? :) na procesoru na každém jadře nemám víc jak 36 C což je dobrá na grafice mám max 46 :) nebo jakou teplotu bys rád věděl ? :)