Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat .NET Framework 3.5 na notebook s Windows 10?

Zdravím, chtěla bych se zeptat, zda je možné na operační systém Windows 10 Pro nainstalovat .NET Framework ve verzi 3.5. .NET Framework 4.6 Advanced Services již mám. Všechny mé pokusy o jeho instalaci přes službu Windows Update selhaly a skončily po stahování souborů hláškou, že "Systém Windows nemůže dokončit požadované změny; Systém nemůže nalézt uvedený soubor; Kód chyby: 0x80070002. Děkuji za odpověď.

S Windowsem nikdo nic nedělal, ten je netknutý. Původně tam byly nainstalované Windows 7, asi před 4 měsíci jsem přešla na Windows 10. ... Nejde, pokaždé to spustí stahování souborů, ale asi cca po deseti minutách to pokaždé vyhodí tu chybu.

Takže instaloval W10 na formátovaný disk? Zkoušel jsem to nyní taky nainstalovat a napsalo to,že v systému je už verze 4.5. Jedině zkus bod obnovení,případně částečné obnovení počítače. Ale to zmizí některé aplikace.

Ano, nainstalovat verzi 4.5 jsem zkoušela také, napsalo, že už ji mám. Jenže když spustím instalaci verze 3.5, začne si stahovat soubory, ale nakonec prostě napíše, že se nelze nainstalovat funkci .NET Framework 3.5, že nemůže nalézt uvedený soubor.