Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BND.EXE

Ahoj Prosím vás mám problém,
při každém zapnutí pc a při každém zavření chromu chce po mě něco spusti ram my běhá až na 100% kvůli schvost a nevím co to je ptá se mě to asi 8x na nějaký bnd.exe děkuju za radu

to bnd .exe sa tam zobralo odkial ? zo scratch imaging/animating resources ? pokial ano,stiahni si k tomu aj zbytok potrebných súčastí alebo nájdi bnd.exe v systéme a vymaž to,inak sa to bude spúštať a pokúšať sťahovať zbytok súčastí a vyťažovať neúmerne počítač pri pokuse o pripojenie na domovský server,na ktorý sa ovšem bez overeného prihlásenia užívatela nedostane.......pokial je to niečo iné,tak je to nejaký malware alebo niečo podobné,tak použi nejaký anti-malware program.....