Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Úprava listování v kalendáři

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli je možné změnit listování v kalendáři?
Kalendář je umístěn zde:
rozpis.creative-rs.cz

Konkrétně se mi jedná o:
V první části jsou umístěné šipky pro procházení pro umístění kalendáře, což je pro mě nevýhodné, jelikož uživatelé mohou vidět celý rok.
Potřeboval bych tuto funkci procházení omezit na max. 3 týdny.
Dá se něco takového vůbec udělat?
Níže přikládám link, případně na stažení kalendáře.
KALENDAR

Předem děkuji za jakékoliv informace.

Děkuji za reakci.
Pokud bych se v tom uměl pohrabat a najít správné místo ve zdrojáku, určitě bych tímto příspěvkem nezatěžoval lidi na tomto fóru s prosbou o pomoc.
Ale v každém případě na mnou blbě položenou otázku jsem dostal přímoúměrnou odpověď.

Pokud tedy prosím někdo víte, jak to udělat a kam to umístit, napište, nebo mne prosím alespoň nasměrujte.
Předem děkuj za pomoc