Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno spojení videa

Ahoj,

potřebovala bych spojit 3 videa do jednoho. Jsou ve formátu VOB. Prostě jsem jen chtěla obsah DVD přenést přes PC na flashku, ale ono se mi to uložilo do PC, jako 3 videa zvlášť a já bych to na tu flashku chtěla dohromady :-/

Jde to, resp. určitě to jde, ale nějak jednoduše? :-D

Díky, Katka

Tady je na to i utilitka. http://technet.idnes.cz/navod-jak-spojit-vice-vide osouboru-do-jednoho-for-/software.aspx?c=A070614_2 04550_software_dvr
Někdy je jednodušší na flešku do jednoho adresáře dát soubory VOB a k tomu ještě soubor označený na DVD jako VTS_01_0.IFO a spouštět to přes něj. To je něco jako návod pro přehrávač, že má postupně přehrát všechny VOB soubory. Na TV to asi fungovat nebude.

Přes to VTS_01_0.IFO to nejde. U DVD Shrink jsem asi udělala něco blbě a dala uložit na plochu a měla jsem tam spooooustu ikonek a pak to po mně chtělo prázdný DVD asi na vypálení :-| Už jsem si říkala, že to nechám být a budu to mít na 3 částech, ale zkoušela jsem to přehrát v tabletu a kvalita je divná. Je to cvičení a jak cvičí, tak jakoby to ty pohyby nestíhalo :-/

První vob vložit pomocí tlačítka "add", všechny další (připojované) pomocí tlačítka "join".
Formát vob je v pořádku.
Když se zvolí výchozí přípona ts, vznikne video ve stejném formátu, v jakém bylo vloženo. Příponu ts lze změnit na mpg.

Omlouvám se, vůbec jsem se nedostala k PC až dnes. Mám spojeno :-) Nechala jsem to ts, ale na tabletu u jednoho přehrávače (MX Player) nejde zvuk (audio formát není podporován) a u druhého (BSPlayer Free) je cekem děsnej obraz a občas se sekne. Není ještě jiný přehrávač do tabletu?