Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - Nedostatek místa v úložišti

Dobrý den,
začínám pomalu z toho šílet, čím dál tím víc častěji se setkávám v práci s lidmi, kteří mají droida a nemohou si o telefonu nic nainstalovat, protože google play je odpálkuje, že nemají dostatek místa v úložišti. Logicky mě vždy napadne pročistit telefon a když mám v interním úložišti i na kartě SD dostatek místa, tak to prostě za boha nejde nainstalovat. Jediné řešení, které mě napadá je tovární nastavení, ale to je celkem radikální krok, navíc se pak chyba v budoucnu může opakovat.

Nevíte někdo, nějaké elegantnější řešení ?
Děkuji za odpověď.

Elegantné riešenie neexistuje.
Treba sa oboznámiť s OS Android a potom pochopíš, že od verzie Kitkat na SD kartu nič nainštaluješ...
Myslím, že v tejto poradni sa to riešilo už niekoľko krát - treba použiť vyhľadávanie a prečítať si príspevky užívateľov. Nie si jediný, koho to trápi.

V skratke:
1. Rootnuť telefón
2. Upraviť SD kartu - treba linuxový oddiel Ext...
2. Nainštalovať program Link2SD
3. Presunúť už nainštalované app na SD kartu