Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazal jsem systém

people please help me I've accidentally deleted a system mobile and I would need to install it there
my cell phone Samsung Galaxy Ace GT-S5830 please some kind of system needs much
Změna předmětu, původně: Please help me please :( (karel)

CZ verze :D

lidi prosím pomoc jste mi já jsem si omylem vymazal system v mobilu a potřeboval by jsem to tam nainstalovat
můj mobil Samsung Galaxy Ace gt-s5830 prosím nějakéj system potřebuji děkuji