Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD s novym SSD

mohl by mi nekdo poradit ohledne ssd a hdd v pc? dokoupil jsem ssd crucial, s programem duplikoval - ted mam stejny obsah jako na hdd tak i na ssd, chtel bych vsechny data z hdd odstranit, ale nevim jak, dale pak presunu nektere data z ssd zpet na hdd. navic se mi vytvorily 3 jednotky pevnych disku a ja nevim proc-C HDD, E nevim k cemu, je tam 50mb z 100 volnych a pak F ssd

na SSD bych chtel nechat pouze win, hry a appky, vse ostatni na nove premazany hdd

takze musim dat sony vegas, na HDD, pocatecni videa na HDD, vysledna videa na HDD a ukladani z raptru-nahravani od amd grafik taky na HDD (staci pouze uloziste, program muze zustat na ssd ne? a sony vegas muze zustat na ssd kdyz pocatecni i vysledna videa budou na hdd?