Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cena +-

Zdravím,
buď jsem to tu přehlédl nebo to tu není.
Chystám se pořídit MSI GTX 1080 GAMING X 8G zkráceně mě zajímá o kolik myslíte, že cena klesne a za jak dlouho. Mám kupce na starou sestavu za slušnou(co nejdřív mu to chci prodat), ale musel bych jet jen na procesoru, jelikož grafárnu používám ještě v nové sestavě, což při hraní zrovna úplně nepůjde, a zase se mi tak úplně nechce čekat měsíc, dva. Jde mi o to pokud by to mělo klesnou o 1000kč tak to jsem ochotnej obětovat. Než vyjde grafika, tak se cena stejně ještě změní.

Díky

Já si myslím, že cena moc klesat nebude, protože to není karta pro masy. O nějakou kačku jo, ale než klesne na akceptovanější hodnotu, přestane se vyrábět.

Neuvažoval jsi o 1070? Ta by mohla být za půlku. Třeba bys ani nepoznal rozdíl (záleží, v jakém rozlišení se pohybuješ).

5760x1080, uvažoval jsem i o 1070, ale jsem ochotnej dát i těch 22,500 za 1080, já se tu ptám hlavně z duvodu toho, aby mě pak nepřekvapilo snížení ceny třeba o 2,000 to už by mě trošku naštvalo že jsem nepočkal, ale co jsem koukal na vývoj cen dřívějších karet, pokud se záznamům dá věřit, tak šla cena ještě nahoru :D Stejně nejsem ještě 100% rozhodnut, ale chtěl bych nějakou kartu koupit do měsíce.