Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC na střih videa, hry

monitory máš dva,ale aj tak je to na adobe premiere pomerne nevhodná zostava,skôr vhodná na to občasné hranie hier,nezachránia to ani silentium regnum/spartan/galaxium/hyperx/superx chladiče/pamäte/ skrine..ssd disk pri takom intenzívnom read/write vyťažení velmi rýchlo chcípne,herná grafika s neodladenými ovládačmi pre profi prostredie programov bude skôr zdrojom problémov ako pomocník......