Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze zobrazit webové stránky

Dobrý den,

mám problém se zobrazením web stránek. Pokud vyzkouším například ping na www.seznam.cz tak se provede (time= 14ms). Pokud ale adresu dám do webového prohlížeče tak nic (server nenalezen), vyzkoušeno i prohlížeči IE a firefox). Zkoušel jsem tedy zadat seznamovskou adresu pomocí ip adresy ale také nic.

Dal jsem dotaz na provozovatele a ten mi řekl že :
71% vasich spojeni na adresy

173.194.65.188 port 5228
74.125.71.188 port 5228

vyzkoušel jsem tedy s telefonu a PC odinstalovávat aplikace od google ale nepomáhá to (chrome, google drive)

Nenapadá vás něco???

Dal jsem dotaz na provozovatele a ten mi řekl že :
71% vasich spojeni na adresy

173.194.65.188 port 5228
74.125.71.188 port 5228

Co ti to vlastně ten provider odpověděl? Tohle je nesrozumitelné (a nejsou to tvoje IP adresy, ale Gouglího).
Proč tam máš na konci ty porty? Nezkoušíš jet přes nějakou proxy? Zkontroluj si nastavení prohlížeče a v Ovládacích panelech Možnosti internetu (všechno tam nastav na Výchozí).