Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Epson Stylus SX415 po aktualizaci WIN10 netiskne

Dobrý den,
mám problém s tiskárnou Epson Stylus SX415. Až do včerejšího dne fungovala naprosto bez problémů. Včera došlo k aktualizaci systému Windows 10 Version 1511 (KB3152599). Od tohoto okamžiku toto zařízení skenuje, ale přestalo tisknout. Ovladače jsem přeinstaloval (původní ovladač verze 6.61 jsem dokonce přeinstaloval verzí 6.62), ale přesto tisk nefunguje - mimochodem ovladač přímo na SX415 jsem nikde nenašel, až do včerejška to normálně fungovalo s ovladačem pro SX410.

Jestli to byla aktualizace na 1511,tak to mohlo udělat soubor Windows10 old. Zkus vzít ovladač odtamtud. Podívej se do správce souborů,najdi tam tu tiskárnu a dej aktualizovat ovladač. Cesta : C/Windows.old/Windows/system32

Tak jsem to vyzkoušel (trochu jsi mě zmátl, nehledá se to ve správci souborů, ale ve správci zařízení, kde se najede na tiskárnu a dá se aktualizovat ovladač a tam se vybere cesta k adresáři system32 ve složce Windows.old). Bohužel píše to, že ovladač mám aktuální, takže se nic nezaktualizovalo.
Ještě pro upřesnění - dokument se na tiskárnu do tiskové fronty odešle, ale pak zmizí, jako by se vytisknul, ale z tiskárny nic nevyleze...