Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový HDD

Nazdar pánové.
Tak nastal čas koupit nový hdd. Bude v pc kvalitně chlazen, a sloužit na ukládání dat.
Tady mám na výběr, ale který konkrétně?
index.php

Puvodně se mě líbil ten nejlevnější SG, ale po přečtení tohodle článku nevím nevím.
I ty WD dle článku nic moc. (výdrž)

http://pctuning.tyden.cz/hardware/disky-cd-dvd-br/ 40813-era-nespolehlivosti-uloz-zalohuj-co-muzes-a- doufej

Dodatek cena max 2800Kč no i možná 3.

treti zleva - je to celkem jedno. Jeden disk se nerovna zadne bezpeci ulozenych dat, to na cem ti zalezi je potreba vzdy mit soucasne na vicero mistech. Osobne jsem u domaciho serveru plne spokojeny se zatracovanymi WD Green, ale samozrejme vse na cem mi zalezi mam i jinde.

spolehlivost a 1 disk je oxymoron, pro ilustraci co se stalo mne osobne - pri upgrade jsem si pred par lety koupil do sveho vlastniho desktopu 1TB WD Black. Vsude vychvaleny az do nebes - prej rychly, spolehlivy atd. (a drahy). Naklonuju system ze stareho, vse OK - cely tyden. Po tydnu zapnu PC, a nahla smrt - disk odesel. Data jsem neresil, poslal na reklamaci, a nejvetsi sranda kdyz mi po 30 dnech prisla nahrada s nalepkou "Refurbished by WD". No - co s takovym diskem, kdo by v to mel duveru?