Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafika vs. Zdroj

Zdravím koupil jsem si novou grafickou kartu, po nainstalování mi jde počítač hrozně pomalu. Hry sice rozjedu mnohem lépe ale samotný pracování v počítači je hrozné.

Zjistil jsem si, že moje minulá grafická karta potřebovala 400W a tahle grafická karta potřebuje 450W.
Problém je že mám 500W zdroj... samozřejmě musí živit i ostatní komponenty.

Znamená to teda, že mi počítač jde pomalu protože to zdroj nestíhá?
Objednal jsem si na alze 600W zdroj ale nějak přemýšlím jestli jsem neudělal chybu a není příčinou toho, že mi jde počítač tak pomalu něco jiného.

Prosím, můžete mě ujistit, že jsem udělal správně a výkonější zdroj to spraví, nebo je to špatná volba a měl bych objednávku zrušit. Děkuju

Ani to ne, dokonce "žere" méně než GTX 550Ti. Ale ten Zalman má přeci tolik hvězdiček (modrá vodička)!
Puberťák se přišel zjevně hádat, o výpočetní technice ví houby, ale "zdravé" sebevědomí u něj duří opravdu tvrdě.
Zasviněný os samohomodomorádobyadminem spuštěným malwarem všeho druhu, včetně nevhodných ovladačů. Jaké má CPU, to nebude vědět.

Kdybych o tom něco věděl tak se sem nepříjdu ptát ;)
Už jsem sehnal radu jinde.. byli tam příjemní lidi a odpověd jsem měl do pár vteřin.

Tady na mě všichni mluvili jak k debilovy a byli hnusní, tak jsem se bránil a začal jsem být zlý taky :)
Vyřešeno.. i když ne lidma na této stránce...

Například: "...Všcky rady jsou tu na hovno. A tazatel je ultranahovno, když nenapíše jaký HW konkrétně má. Prostě amatér.
Reinstaluj Windows, protoze si to urcite neudelal. I 700w zdroj může být horší,, jak kvalitní 450w. Ale chápu, že o tok víš hovno (jinak bys napsal, co máš za HW).Takhle je nemožné kloudně poradit...
? I když měl, kupodivu, jako jediný celkem pravdu.