Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 nereaguje

Ahoj, týden jsme byl na dovolené, přijedu, klasický zapnu svůj lenovo pracovní notebook. Po delším načítání než jsem zvyklí se zobrazí ikony na ploše. Asi po minutě nejde na nic kliknout a následně mi to napíše, ze windows nereaguje jako program. Přitom před týdnem fungoval přesně jak měl. Nějaký rady, co s tím? Prostě jednoduchá reklamace?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

nefunguje v případě, že je na notebooku UEFI BIOS, nebo SSD disk. Bohužel tazatel nepíše, o jaký model se jedná, takže tohle nikdo tušit nemůže. Volil bych cestu automatické opravy skrze instalační disk Windows, případně obnovení do továrního nastavení skrze One Key Recovery. Reklamaci bych dporučoval až jako poslední možnost.

ked to zapnes nejakym lenovo tlacitkom tak by mali nabehnut nejake moznosti na opravu, existuje tusim aj moznost so zachovanim dat, ale lepsie je nabootovat si tam nejaky linux a data odzalohovat najprv (resp. data mas mat odzalohovane vzdy, nejaky kram moze zdochnut kedykolvek) a obnovit to na vyrobny stav uplne. Ak nepomoze ani to tak je nieco vadne.