Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC pro rendering 3ds max, sketchup, v-ray

Zdravím,
obracím se sem s prosbou o tip na nejvhodnější současnou PC sestavu (hotovou od výrobce) pro rendering a práci v programech 3ds max, sketchup, v-ray a autocad.
V elektro obchodech je to s prodavači marný, dle mé zkušenosti, si každý říká to svoje a ve finále se názory liší.
O financích bych měl představu od 25k - 30k. Pokud byste neporadili přímo typ PC. Tak prosím aspoň o radu, zda pro tyto programy upřednostnit procesor, grafiku či operační paměť (případně typy zda i5, i7, zda openGL či jinou grafiku apod)
předem mnohokrát děkuji za odpovědi

tam si musíš ujasniť,či chceš robiť aj postprodukciu.....tam už idú do úvahy zostavy na báze intel xeon/amd opteron alebo rovno renderovacia farma,hw openGL grafika,caustic-rt/dps reality/mitsubishi vizualizer pre v-ray/mental-ray atď...ako už bolo napísané v predošlom príspevku,to sa tieši priamo s výrobcom pracovných staníc a "šije" sa to presne na mieru predpokladanému účelu....robiť takéto veci čiste na procesore bez ďalšej podpory hardwaru/hardwarovo akcelerovaného grafického a audio subsystému/ je čistokrvná samovražda.....