Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zpomalení startu systému

Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu. Když spustím svůj notebook s Win 10 tak se spouští hrozně dlouho. V seznamu po spuštění ve správci úloh mám vše mimo antiviru vypnuto. Ve správci úloh je nasáno poslední čas ze systému BIOS 15.4s normálně tam bývalo tak 3.6s. Co s tím? mám zapnuté i rychlé spuštění. Předem děkuji za rady.

Vlož do panelu adresa Windows Exploreru níže uvedenou adresu a odentruj:

%SystemRoot%\System32\Winevt\Logs\Microsoft-Windows-Diagnostics-Performance%4Operational.evtx

Pak si prohlídni řádky s ID události 100 (dozvíš se tam, co a jak dlouho trvalo při spouštění systému).
Řekl bych, že 15 vteřin je dobrý čas.