Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google Chrome

Zdravím
stalo se někomu že by měl problém v chromu přidat rozšíření nejde mi nic ani dát do google adblock nebo změna motivu nic vše mi ukáže ... že došlo k chybe a Download interrupted ... a nic se do chromu nepřidá setkal se s tím někdo ?
zkošel jsem už něco málo ale budu vděčny za každy napad

:beer: u chromáka zaspywarovaného nějakou novinkou, kterou neodstraní známé antispywary, je to jediná cesta.
u kolegy jsme po odinstalaci smazali chromákovy adresáře extensions v programfiles a něco chromého v appdata, teprve pak se zbavil ruského spyware.

korporátní mcafee samozřejmě o ničem nevěděl, zbytečnost antivirů nemohl demonstrovat lépe.