Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno umely start programu po spusteni

2x jsem zkoušel spustit program po zapnutí PC (windows 7), prvně přidání zástupce do složky startup podle návodu, podruhý přes události jsem to nastavil, a stejnak to nefunguje, nevite proc/jak to udelat?

task scheduler>action>create basic task>name, next>when the computer start, next>start program, next>browse for .exe soubor>next, finish...

ten prvni zpusob si nepamatuju presne, proste jsem podle navodu nasel to umisteni slozky startup, a zkopiroval jsem tam zástupce