Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freezer 11 LP - je mozno otocit o 90 stupnu?

dostal se mi pod ruku starsi PC s 1155 socketem a timto chladicem

freezer-11-lp.html

bohuzel chladic zasahuje do RAM slotu a ja bych rad zaplnil zbyvajici sloty dalsi RAM

samozrejme by pomohlo otocit chladic o 90 stupnu proti smeru hodinovych rucicek - jen si nejsem jisty, jestli je to mozne a nevim, jak to zjistit, aniz bych sundal chladic

po sundani bych musel znovu, i pri neuspechu, nanest teplovodivou pastu, kterou ted nemam a nerad bych ji kupoval pro nic za nic.

nevite nekdo? diky.

Z testů - dle tohoto je změna orientace možná

[http://www.svethardware.cz/recenze-nizkoprofilove-  chladice-v-testu/30831-2/img/body-50.4786.jpg]

Dále je vhodné si tako zvolit, v jaké orientaci bude chladič umístěn. Pokud budou heatpipe vodorovně s klasickou orientací paměťových modulů, neměl by vznikout problém, ale pokud to bude svisle, může se snadno stát, že nejbližší paměťový slot nebude použitelný.