Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa

využívám web poradte a najednou jsem dostala dopis, že nemohu ento web používám, že mám sdílenou IP, co to je, není to tím, že mám více mailových adres, děkuji za radu

dobrý den nejdřív se vám zeptám na něco jiného, jsem laik,
1.smí mít člověk tři schránky bez problémů? Každou používám nanurčité věci, dokud jsem měla jednu, když jsem někam odjela, byla doslova přehlcená, dostávám fotky, videa,d opisuju si apod.
2. co je to ta sdílená IP, není to náhodou proto, že se mi samo naistalovalo one drive a já bohužel sama nezvládla odinstalování a podařilo se mi jen zakazat ukládání na one drive. Moc a moc vám děkuju. Alema