Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 7Zip

Dobrý den,
Mám soubory v 7zip pod heslem asi 8 místném a ztratil jsem heslo tak bych se chtěl zeptat
zda se dá nějak heslo prolomit nebo to nějak obejít.

Díky víru co jsem dostal nemůžu se dostat do Wordu kde jsem měl hesla napsané.

Děkuji moc

7zip má docela silné šifrovacie algoritmi, prelomiť to jde, len to by ste museli mať znalosti také že ruský svetoznámi hackeri by Vám závideli a samozrejme výpočtový výkon by ste taky musely mať fakt dobrej,...

skôr bych riešil ten virus, ak sa nemůžete dostať do word dokumentu ravdepodobne je to crypto... takže skusil bych řešiť tohle.