Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi-mobil

Dobrý deň niekedy mi išlo na mobile wifi normalne dosiahlo aj na 4 metre ale teraz je po 1 metre iba 1 čiarka neviem čo tomu je aj som mobil restartoval aj router. poradili by ste mi prosim
ps.a po tom 1 metre uz nieje ani jedna ciarka

Dobrý deň, mohli by ste upresniť info, teda konkrétny model routera a konkrétny model mobilu?
Pravdepodobne máte v blízkosti dalšiu wifi ktorý vysiela na tom istom kanály, skuste zmeniť v routery kanál,...