Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC do 15000

Zdravím všechny chci si postavit PC cca do 15000 kč. Mělo by to být bez monitoru a skříně to mám Hdd stačí SSD 120Gb.
Procesor bych uvítal Intel Core i5-4460.
Podle recenzí asi zatím pro mne jednička
A už jen chybí zakl. deska, grafika, zdroj, HDD, chladič bych dal asi tento Gelid Solution Tranquillo - revize 3 a zapoměl jsem na ramky.
PC bude sloužit na internet a tyto hry Minecraft a War Thunder.
Díky všem za rady

Já proti AMD nic nemám před 4 roky jsem stavěl taky na amd a jede dodnes
AMD Phenom II X4 955 Black Edition
ASUS M5A97 PRO - AMD 970
Corsair Vengeance Black 8GB (2x4GB) DDR3 1600
Fortron Black Power 450W
ASUS EAH6670/DIS/1GD5
GELID Solution Tranquillo - revize 2
WD Blue - 500GB
A klidně zas AMD jen chci aby už byl výkonnější

To e mi docela líbí krabici mám klasiku je to pro desky atx a mini atx s 2x USB 3.0 ve předu není uplně stará ale také ne nová ale vyhodit jí nechci.Chladič bude Gelid solution Hdd mám 500gb Win. 7 profesional dvd cd rom neřeším jenom chybí ssd, ale myslím že WoT a Minecraft tahle sestava asi zvládne