Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ubiquiti NanoBridge M5

Ahoj, koupil jsem si Ubiquiti NanoBridge M5, chci ji využívat jako AP BOD, pokud vše nastavím, dostanu se do adminstace v ADMINISTRACI dám AP-repearter, zadám SSID tak se mi neobjeví jako že anténa vysílá. Co dál musím udělat?

Díky :-)

P.S.: Anténu mám přes POE (do antény) a LAN (do NTB kde nastavuji)

Ještě jednou díky.

O čo konkrétne sa snažíš? Nejak Tvojmu popisu nerozumiem... Čo u Teba znamená konkrétne výraz "AP bod"?
Toto zariadenie môžeš využiť ako wireless klienta na spojenie dvoch bodov PTP (Point to Point) - v prípade, že aj druhá strana vlastní to isté zariadenie...

[nanobridge_vyuzitie.jpg]