Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dropy FPS ve hrách

Zdravím,

mám ntb Lenovo G580 a poslední dobou mám hrozné dropy ve hrách. Když zapnu hru, jede mi to na 10-15 FPS a po dvou minutách mi to jede v pohodě na 60-70 FPS.. Problém je v tom, že mi to na těch 60 FPS jede asi tak přibližně 5 vteřin a pak zase spadnou na 10 FPS.. Dříve to nedělalo. Zkoušel jsem různá nastavení, priority, sledoval jsem teploty CPU(Intel i3-2348M) i grafiky (NVidia GT635M) a vše je v pohodě. Už nevím co s tím tak proto se obracím na Vás :)

Děkuji

Jde o to, co na tom hraješ. Na tomhle nic moc neuhraješ, ale kamarád měl podobný problém a vyřešil ho celkovým vyčištěním ntb od prachu (rozebral ho, vyčistil kompresorem a znovu složil). Vše mu teď jde jako dřív

Třeba teď jsem začal hrát znovu CoD4 což není zrovna moc nářočná hra :) A dříve jsem na tom hrál i GTA 4 a taky v pohodě a teď už to radši ani nezapínám..

Dobrá zkusím ho pořádně vyčistit a uvidím :) Děkuji

odspywarovat, zakázat všechny automaticky spouštěné hovadiny.
pro vykopání spyware stačí jen klikat na adwcleaner.
a zkontrolovat všechen odpad v ms autoruns.
no a klasická notebučí nemoc: málo výkonný, mizerně chlazený krám, neustále zalepený prachem - odkdy se takový shit hodí na hry?