Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový Pc do 15 000 Kč

Zdravím všechny,

Chtěl bych si sestavit pc cca. do 15 000 Kč. Měl bych ho spíše na hry (LoL,H1Z1,CS:GO).
Operační systém bych si tam hodil sám.
Tak jsem se chtěl zeptal jestli by se do takové ceny dalo něco sestavit.
Děkuji za návrhy

Nebylo by lepší to postavit na Gxxxx + silnou grafiku? R9 380X nebo RX 480? K čemu mu bude tak silný CPU, když ho ty hry ani nevyužijí a GPU bude stěží zvládat 60FPS. Mám GPU asi o 5% horší a na h1z1 už moc stačit nebude... Dát tam kvalitnější desku, aby v budoucnu (kdyby náhodou výkon nestačil) mohl upgradovat, ale bude mít aspoň silnou GPU. Například takto mi to sestavil M-Pol pro budoucí upgrade CPU. Já jen vyměnil chladič CPU a GPU se už neprodává, tak hozena tato: https://www.czc.cz/blglgkhmh6juja0pfbreaic4va/sezn am