Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTX 560ti - SLI ( rozdílný výrobce )

Dobrý večer, prosím vás, lze zapojit do Sli karty od odlišného výrobce ? třeba Gigabyte a Asus ?
Pokud nejsem úplně blbej, tak se tam možná trochu liší takty a chladič, je potřeba mít dvě naprosto stejné karty ?

Díky

• Rozdilny vyrobce nevadi, podstatné aby <SLI> fungovalo musi jit o identické Grafické Chipy.
• Jestli je jedna "MSI" a druha "ASUS" nevadi, ale osobne bych doporucil i tak identické a to i s "VBIOSem".

TiP ~ Budes-li je pouzivat v profilu <SLI> a budes pouzivat rozdilné grafické karty, bych ti doporucil (kdyz uz nemas stejny V-BIOS) nastavit /TAKT VRAM, GPUClock, druhou GRAFICKOU kartu na takt té slabsi.
V opacném pripade, kdyby jsi chtel OC tu prvni na takt té druhé vykonejsi, zbytecné by dochazelo k nestabilite, modrym obrazovkam etc.