Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube-dl pro Windows 98

Zdravím, potřeboval bych poradit, jak rozběhat program Youtube-dl pod Windows 98... Nejnovější verze mi háže chybu, že je potřeba mít vyšší verzi systému (Potřebuji W98 žádný jiný systém) Řešil už někdo podobnou situaci?

v prvom rade treba NDIS 4.x update pre win98/novšia verzia pre win9x neexistuje/,aby bol vôbec schopný pracovať v nových on-line podmienkach,pokial máš ovšem náhodou procesor rýchlejší ako 2,1GHz,funkčnosť nebude podporovaná,tam už sa prejavuje známa chyba v kombinácii win9x,procesora rýchlejšieho ako 2,1GHz v spojení s modernými NDIS 6.2 protokolmi,v tejto kombinácii to znamená "divide by zero"-chybu a problém už nikto riešiť nebude,win9x je už mimo podpory.........