Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nastavenie NAT TYP 2/ NAT TYP 1

Zdravim, uz som skusal hadam vsetko, volal som poskytovatelovi sluzieb otvaral porty, hocico a stale nie a nie zmenit NAT TYP 3 na NAT TYP 2 alebo 1. Velmi by mi pomohli rady, jedna sa o to ze chcem hrat GTA 5 online na PS4 ale furt mi vyhadzovalo nejake chyby a docital som sa ze to bude sposobene tymto NAT TYPOM. Preto sa chcem opytat co mam robit, mam modem HUAWEI B310s-22.

DAKUJEM

protože tím dáváš bianco šek libovolnému programu k otevření portů směrem k tvému PC.

Představ si, že jsem trojský kůň: zkusím si otevřít port 12345/TCP a budu na něm poslouchat. Jenže normálně tohle bude fungovat jen v LAN, nicméně, pokud zkusím přes uPNP otevřít porty na routeru, tak najednou se na můj port dostane kdokoli, komu pošlu svou IP adresu (což jde a běžně se tak děje) a může mi poslat příkazy co mám dělat (posbírat data, čísla kreditek, fotky, apod., odeslat je a smazat disk, NEBO stáhnout další moduly typu sniffer klávesnice apod.)