Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cerna obrazovka po restartu win 7

Ahoj, chtěl jsem Vás poprosit o radu a zeptat se. Přeinstaloval jsem ženě netbook, pže tam mela win 10. Je to stařeček, takže jsem tam dal win 7 starty, ale objevil se problém. Pokud pc zapnu, najede do systému normalně, žena se přihlásí a pracuje/funguje. ALE běda, pokud restartuje z důvodu aktualizace apod. PC se restartuje, proběhne načtení biosu, ale do načítání win se už pravděpodobně nedostane. Obrazovka zčerná, pc jede, ale toť vše. Vím, že tady na fóru je x témat o černé obrazovce, ale všichni to mají od startu, od začátku. Jedná se o stejnou chybu? Popřípadě co s tím? Děkuju a za komentáře.

Nainstaluj ten Win7 nanovo, a potom nainstaluj rucne ovladace z webu vyrobcu NTB, spust rucne windows update a nechaj to prebehnut vsetko korektne (bude to trvat aj pol dna) a opakovane az kym budu vsetky nainstalene, a sleduj ci sa to stale korektne restartuje. Ak ano tak potom uz tam nic neaktualizujte, hlavne ziadne ovladace, ani nic netunte necistite ani nic podobne. Len pouzivat.
Moze to mat aj SW aj HW dovody, takto na dialku to je tazko posudzovat.