Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hry na notebooku

Hezký večer.Najde se někdo kdo má již nějaké zkušenosti s hraním her na notebooku. Zajímalo by mne jestli se dá na integrovaném čipu ATI X 1100 zahrát nějaká starší hra jako unreal 2003, vietcong, GTA 3 apod.Díky

já na svý grafice Geforce GO 6100 hraju hry jako Pharaoh, The Sims 2, Port Royale 2, Zoo Tycoon atd.

Jinak dobrý na zjištění, jestli počítač nějakou hru zvládne nebo ne, je tohle: srtest -> vyber hru, ono ti to otestuje HW a řekne ti to, jak splňuješ minimální a doporučenou konfiguraci. Bezva věcička :-)