Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrznutí obrazu PC

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit, mám sestavu PC
Procesor: AMD FX 9590
Chladič: Silencium PC fera
Grafická karta: Asus Nvidia gtx 760
Zdroj: consair 750 cx.

Při zapnutí a hraní po pěti minutách zamrzne obraz,ale pc stále běží.
Prosil bych o radu.
Děkuji Petr N.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

pc stále běží

na to si prisiel jak? Moze byt zamrznute komplet vsetko. Dovody mozu byt rozne, od prehrievania chipsetu az po nestabilitu napajania na doske, zdroj, grafika, apod, alebo aj len nejake blbe ovladace vo Win.

P.S. aha 220W CPU, tak to prajem vela stastia :D Je vobec zakl.doska urcena pre take nieco?