Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vishera vs Skylake

Zdravím, chtěl bych se zeptat na to, jestli je v sestavě, která bude bude teď skládána pro účely minima pro nějáké né tak náročné hry ala CS:GO.... lepší použít FX-8300, který ovšem za 4/5let při dalším upgradu bude muset být nahrazen i s mb, nebo použít skylake i3 6100, který pravděpodobně bude lze upgradovat jen v podobě procesoru.
Jelikož se nejedná o žádný highendpc tak grafika bude nejpravdepodobneji r7 370, nebo GTX950.
Díky

Koukal jsem a ve hrách nemají mezi sebou velký rozdíl a z důvodu budoucího upgradu mě právě šťouchlo, že by to mohlo být lepší + menší spotřeba.
Ještě bych se chtěl zeptat jestli by jste mi mohli doporučit nějákou desku do 2k, nejspíše asi nějákou H a nevím jestli by se nehodilo mít i 4 sloty pro ram, nebo bude při 2 slotech dostatečné osazení 2x4GB ?