Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bot - mačkání tlačítka

Dobrý den, existuje nějaký "bot", který dokáže klikat na nějaké tlačítko jednou za nějakou dobu?

Zkrátka bych potřeboval, aby bylo každých 5 minut zmáčknuto tlačítko enter, i když nejsem na PC. Díky za odpověď.

Nene, o to mi nejde, potřebuju v jedný hře být zkrátka furt online, kvůli nahrávání hodin, ale když po dobu 5 minut nic nedělám, tak to přestane hodiny počítat.. :D Jenže clickbot funguje jen na myš, ne? Já potřebuji na klávesnici :/

Zkrátka tak nějak přesně, potřebuji najít aplikaci + vytvořit script, který v té aplikaci bude fungovat takhle:
Jednou za 5 minut je automatický "zmáčknuto" písmeno "y", pomohl by mi někdo s tím?

Tak nějak se to snažím nastavit, ale jsem trošku hloupější, nemohl byste prosím ten program stáhnout a poslat mi screen, jak to nastavit tak, aby jednou za těch 5 minut bylo automaticky zmáčknuto Y? :D Předem díky moc!

Paráda, už mi to funguje, jen poslední zádrhel-Vždycky Po tom, co se odpočítá ten limit, se ta hra hodí do pozadí a ten úkon(stisknutí y) se provede přímo v tom autokeybotu, takže mi to vlastně v té hře nezpůsobí nic.. :/