Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při načítání Windows se počítač hodí do recovery systému

Dobrý den,

mám problém ohledně svého počítače. Poté co jsem ho vypl, nechal přes noc vypnutý avšak s přívodem elektřiny (zaple v zásuvce) se mi nedaří spustit Windows, pokaždé když to chci zapnout se zapne v recovery módu. Ten jsem teda jednou nechal ať to opraví, nic se nestalo, restartovat to počítač a potom opět při načítání naskočil recovery systém, zkoušel jsem i nouzový režim, také bez odezvy, načítat recovery systém. Nevíte co by to mohlo být a jak to opravit? Napadá mě jedině chyba harddisku, ale tam mám spousty nezalohovaneho materiálu o který bych nechtěl přijít případným formátováním. Stalo se mi to poprvé a mám Windows 7.
Děkuji za odpovědi.

Dobrý deň, Nezálohované? Chyba!

Odporúčam nabootovať live linux a odzalohovať vše potrebne nasledne reinstal OS bohvie co sa tam posralo. Nabudúce máte vsetko zálohovať. Ak reinstal nepomôže pak už len disk ( otestovať a pripadne zahodit a vymenit za novy)