Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívající se napájecí adaptér u notebooku

Ahoj, prosím o radu. Přehřívá se mi v posledních týdnech celkem fest koncovka napájecího adaptéru (ta část, která se strká do naťasu). Když se vytáhne, tak není možné na ní udržet prst (po vytažení velmi rychle vychladne). Mám zajít do servisu s notebookem i adaptérem nebo si mám prostě koupit nový adaptér? Mám starší noťas Asus M50V, slouží velmi dobře už skoro 8 let. Adaptér jsem si kupoval nový asi před dvěma roky, ten starý odešel. Díky za odpovědi.

Ježiš lidi neblázněte. Číňan špatně zapájel konektor u adaptéru a vy hned měníte celý noťas. Jestli má autor dotazu nějakého šikovného kamaráda radioamatéra, stačí zatížit výstup adaptéru odpovídající zátěží a jestli se bude konektor hřát i bez noťasu, je přechodový odpor v konektoru (prostě časem upadly nebo se ukroutily spoje). Stačí sehnat stejný konektor rozebíratelný a letovací.