Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Intel DX79SI - smazani hesla

Mam z druhe ruky vyse uvedeny board, bohuzel ma nastavene heslo. Podle navodu (prehodit config jumper do druhe polohy) to nejde, v obou polohach hlasi, ze "bylo detekovano chassis intrusion, zadej heslo". Chassis intrusion piny jsem zkratoval, ale nic to nepomohlo.

Baterku jsem vytahnul, BIOS to patricne zdetekoval, ale porad nic...

Mate nejaky jiny napad? Dik!

pokial je tam heslo zadané cez Intel Integrator Toolkit Q3,tak si ho budeš musieť stiahnuť zo stránok intelu a zmeny spraviť pomocou neho...ak teda zlyhalo aj vytiahnutie baterky na min 15 minút a resetovanie CMOS pomocou jumperov v "maintenance mode"....

Maintenance mod se prave vubec nespusti, to me mate... Zkousel jsem ten toolkit, ale nenasel jsem tam adnou moznost nastaveni hesla. Natahnul jsem defaulty a pozakazoval vsechny security features, ale bohuzel to nepomohlo.

Ve tve verzi toolkitu je moznost nastavovani hesla?