Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikaci --- se nepovedlo otevřít pomocí předdefinovaného účtu správce.

Zdravím, včera se mi něco stalo s PC, vypnul jsem jej a když jsem ho dnes zapl a chtěl si zapnout Windows Store, tak mi naskočilo tohle okno 420Aplikace.png. To co jsem našel na internetu jsem zkoušel, ale nic nepomohlo. Proto bych se rád obrátil zde, protože vím, že zde mi vždycky lidé pomohou. Předem děkuji za rady. Můj operační systém je Win 10 a krom Windows Store mi nejde ani Kalkulačka a další programy.

Jestli to je otazka na me tak ja zadny ucet spravce nerusil. Mel jsem vypnute UAC, ale nevzpominam si, ze bych to nastavoval nebo se v tom hrabal. Proste to normalne vse fungovalo a pak nesla otevrit kalkulacka, nesel otevrit store, nesly pridavat ucty atd. Nakonec jsem zjitil, dle linku nahore, ze to muze byt vypnutim UAC a taky ze jo. Jestli se to udelalo samo nevim. Kazdopadne to pomohlo. Po pricinach nepatram, protoze to by byly jen spekulace, ale mam podezreni na tento soft. [index.php]

Mám zcela stejný problém.
Z ničeho nic přestala fungovat kalkulačka spouštěná přes Hledání. Respektive po restartu PC a spuštění kalkulačka velmi rychle problikne. Pak vyskočí hláška.
Někdo se zménil o tom, že by to mohl být díky IObit Unistaller, který také také používám. Byla to jedna z prvních aplikací první co jsem instaloval do čistého PC. Řadu měsíců PC fungoval bez problémů.
Mám Windows 10