Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno UPC podpora

Ahoj,
.. u našeho set-top-boxu vypadly před týdnem některé/všechny slovenské programy (Joj, Markíza) .. Všechny ostatní jsou OK

Volám na UPC a bylo mi doporučeno vytáhnout a zastrčit koaxiální kabel .. mlel něco o frekvenci a možné ztrátě programů ..

Myslím, že ze mě dělal idiota, když sem mu řekl že tohle řešení se mi jako nezdá, tak že prej nevím jak funguje UPC (což se přiznám ani moc nevím, nějaký pojmy dvb-t apod mi moc neříkají, nemusím vědět všechno). Ale i tak mi to přijde kurnik jako naprostá kravina..

Přeladění set-top-boxu nepomáhá.

Máme 2 boxy, jeden Horizon DVR a druhý starší model (u toho staršího to vypadlo, na tom novém horizon DVR jsou všechny programy OK)

Ví někdo čím by to mohlo vězet a taky si někdo myslí že v koax kabelu vedoucího do boxu to být nemůže?

Po dalším telefonátu jsem dostal k uchu jiného technika, provedli jsme manuální ladění STB (automatika nic nenacházela, tak mi řekl jaké mám nastavit hodnoty vyhledávání) .. a hle, 18 nových programů, mezi nimi i ty ztracené slovenské ... aspoň někdo tam dělá, kdo má k dispozici i jinou radu než vyndat/zandat kabel