Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezobrazi sa zalozka Bluetooth na karte mysi

Win 7 ThinkPad, po instalacii mysi lenovo bluetooth sa v control paneli - mys vytvori dalsia zalozka Lenovo, ale uz sa nevytvori zalozka Bluetooth, jde ma ukazovat adresu, stav baterie a pod. Bluetooth ovladace odinstalovane a nainstalovane, tak isto aj ovladac mysi . . . nic. Na XP ziaden problem. Predpokladam ze Win7 je na tom rovnako - co sa tyka instalacie.

bluetooth ako taky funguje, mys funguje, nastavenia na zalozke lenovo pre mys funguju (zamena tlacitok, rolovanie a pod), zalozky Tlacitka, ukazatele, moznosti ukazatele, kolecko, hardware, Thinkpad, Lenovo . . . a este by malo byt bluetooth - nieje. Niekde som videl aj obr ze pod win7 sa to nainstalovalo. system bol na disku, instalacia lenovo, mys stiahnuta z lenovo posledna verzia . . .