Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční internet

Ahoj.
Nejde mi internet v prohlížeči, ale například teamspeak mi jde, také mi jdou hrát některé hry na steamu, ale samotný store se mi nenačte.
Ale je tu eště jedna věc, když připojím telefon přes usb a spustím tethering(data na telefonu mám ale vyplá)tak mám dvě aktivní připojení a internet mi jde bez problému, ale je to velice otravné pořád připojovat telefon, který se pořád odpojuje apod.
Zkoušel jsem vypnou antivirový program, bránu firewall a nastavit dns server ručně. Nic z toho problém nevyřešilo. Nenapadá mě čím by to mohlo být,a proto se obracím na vás a žádám o pomoc.
Děkuji za odpovědi

Os: windows 8.1

Preventivní rada zkus odinstalovat antivir a pokud máš jiné pomocníky (obzvláště ty free) také pryč. Už se mi stalo že nefungovalo připojení kvůli antiviru.
Také se stává že provider blokuje určité porty a například ts, skype a podobně může normálně fungovat, takže dotázat se u providera co je špatně také není od věci.

provider blokuje určité porty a například ts, skype a podobně může normálně fungovat

při nefunkčním dns (vinou providera, antiviru, viru, nastavení v pc) můžou některé aplikace jako např. skype fungovat: vytváří si vlastní síť a hledání cest se pak neřídí vadným dns.

Mám avast.

tak zrovna s tím shitem se už objevily špatné zkušenosti i s free verzí, která je u jiných výrobců neškodná. zkus ho úplně odinstalovat.