Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 144hz cez DP

ZDravím,prosím vás v čom je problem že m i nechce nastavit 144hz cez DP graficka karta je GTX 960 a monitor AOC G2460p ktorý podporuje 144hz cez DVI-D/DP. ALe vo windoese ide nastavit max 60Hz a na najnizsom rozlísení max 75 Hz ........Cez DVI-D ide bezproblemovo 144hz ale cez DP nie ....mam ROLINE Gold DisplayPort, 2m

Nasiel som este tieto informacie o monitore

Manufacturer---AOC
Model------G2460
Serial Number---xxxxxxxxxxxxxxxxxx
Week of Manufacture------33
Year of Manufacture------2013
Horizontal range---30--83KHz
Vertical range---50--76Hz
Video bandwidth---170MHz
Recommendation---1920x1080
EDID Version------1.4
DDC CI Support------Yes

Ci stoho nieco vycítas neviem .....