Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficka karta

Cau, po instalaci novych windows 8.1 sem nainstaloval drivery pro grafickou kartu. Po restartu pocitace ale se windows znova tvari jako by nainstalovany nebyly (pred restartem to vypadalo v poradku) nevite co s tim?

Tak tak ASC to nenasel tak sem si to stah pomoci toho ze sem v kompu nasel jak se graficka jmenuje dal sem nazev na net a za to napsal drivers download a stach "pravdepodobne ty spravny" ne pomoci ASC a pak vznik ten problem po restartu JO A MOC DIK ZA CAS = )